HİZMETLERİMİZ

SEO Arama Motoru Optimizasyonu

Deneyimli SEO ekibimiz marka bilinirliği, web sayfası trafiği ve geri dönüşüm oranlarınızı yükseltmeye odaklı çalışmaktadır.

SEM Arama Motoru Pazarlaması

Markanızı dijital dünyanın en etkili pazarlama alanlarından biri olan, arama motorlarının en üst sıralarına yükseltiyoruz.

Dijital Medya Reklam Verme

Çoklu dijital kanallar kullanımı ile internet kullanıcılarının %90’ına ulaşma imkanımız sayesinde web sayfanızın ve sosyal medya araçlarınızın trafiğini ciddi anlamda yükseltiyoruz.

Dijital Raporlama

Haftalık, aylık, 6 aylık ve yıllık dijital pazarlama çalışmalarının optimizasyon için analiz raporlamaları hazırlıyoruz.

İçerik Oluşturma

Pazarlama hedefleriniz doğrultusunda, içerik pazarlama konusundaki en önemli husus olan doğru ve faydalı mesajları vererek zengin ve farklı yayınlara özel içerik yaratıyoruz.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Dijital Pazarlama Danışmanlığı kapsamında, yeni hayata geçmeyi veya yenilenmeyi planlayan kurumlara şirket sektör, vizyon, misyon ve hedef kitleye göre kurumsal kimlik ve logo tasarımları hizmeti veriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya ekibimiz hizmet verdiğiniz sektöre ve hedef kitlenize uygun bir çizgide dijital dünyada markanızı doğru şekilde konumlandırarak günün her anında faal olan bu platformlarda ki yüzünüz olarak potansiyel müşterilerinize erişmenizi ve sizinle iletişime geçmelerini sağlıyoruz.

Web & E-Ticaret Site & Blog & Mobil Uygulama ve Tasarımı

Dünyanın herhangi bir yerinden dilediğiniz herkese verebileceğiniz bu kartvizit, firmanızın dijital tabelası olmaktadır. Deneyimli yazılım ekibimiz ile hedef kitlenize ve dönemin trendlerine uygun, kullanıcı dostu bir ara yüzle firmanızın online dünyada da müşteriyle arasındaki bağı kuruyoruz.