DIGITAL MEDIA
WITH COGNITIVE

Creative Agency

TEKNOLOJİK

Dijital medya mecraları üzerinden yapılan tüm pazarlama çalışmaları, teknolojik raporlama araçları vasıtası ile içeriklerin ve hesapların optimize edilebilmesi, istediğiniz aşamada, istediğiniz çalışmada değişiklik ve iyileştirme yapılabilme avantajını sağlar.

Creative Agency

ÖLÇÜLEBİLİR

Sosyal medya ve dijital kanallar vasıtası ile yapmış olduğumuz pazarlama çalışmalarının analizleri ve doğru ölçümlenebilmesi, verilere dayanan periodik raporlamalar ile yapılan çalışmalarının optimize edilebilmesi, etkin bütçe yönetimi ve doğru hedef kitleye maksimum ulaşım için büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Creative Agency

İNTERAKTİF

Çizgi üstü çalışmalara nazaran, hedef kitleye daha aktif bir şekilde ulaşılabilir. Kampanya, içerik, video ve görseller gibi çeşitli pazarlama aktiviteleri ile bütçeniz dahilinde nokta atışları planlanabilir. Hedef kitleniz ile etkileşimde bulunabilir ve faydalı geri dönüşler alabilme avantajına sahip olmanızı sağlar.

About Images

HAKKIMIZDA

Cognitive; COGITO PARK & CO Investments çatısı altında birey ve kurumların dijital mecralarda hedeflerine ulaşmalarını kolaylaştırmayı amaçlayan yeni nesil dijital medya yönetim şirketidir. Kullandığı inovatif enstrümanlar aracılığıyla pazarlama faaliyetlerinin teknolojik araçlar ile en etkin şekilde yönetilmesini ve hedef performans bazlı ölçümlenmesini sağlar.

Cognitive; vizyoner ve deneyimli ekibi ile pazarlama ve iletişim dünyasındaki yeni trendleri takip ederek birey ve kurumların marka hedefleri doğrultusunda, internet satış kanallarını güçlendirerek, bilinirlik odaklı pazarlama anlayışı ile müşteri kitlesini arttırarak satış ve karlılığı önemli ölçüde yükseltmeyi hedefleyerek hizmet vermektedir.

BİZ KİMİZ

COGITO PARK & CO Investments farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerine elektronik para & ödeme sistemleri kuruluşu, varlık yönetim şirketi ve yatırım şirketlerinin de yer aldığı ekosistem dahilinde Teknopark İstanbul ve üniversite iş ortaklığında teknoloji, finans, hukuk, kurumsal yönetim, risk yönetimi, iç sistemler ve dijital pazarlama alanında hizmetler sunmaktadır. Alanımızda en iyi marka olma vizyonu ile müşterilerimiz, çalışanlarımız ve faaliyet gösterdiğimiz çevreler için daha nitelikli bir iş hayatı oluşturmayı hedefliyoruz.

Paydaşlarımızın COGITO PARK & CO Investments’a duyduğu güveni sürdürülebilir kılma hassasiyetimiz temel değerlerimizi oluşturmaktadır.

Misyonumuz; itibarımız, vizyonumuz, kurum kültürümüz ve yürüttüğümüz faaliyetlerde ortaya koyduğumuz tartışma götürmez farklılığımız nedeniyle üst düzey yeteneklerin ve tüm sektör ve iş fonksiyonlarına yönelik uluslararası standartlar doğrultusunda ürettiğimiz hizmet yelpazemiz nedeniyle müşterilerimizin birinci tercihi olmaktır.

HİZMETLERİMİZ

SEO Arama Motoru Optimizasyonu

Deneyimli SEO ekibimiz marka bilinirliği, web sayfası trafiği ve geri dönüşüm oranlarınızı yükseltmeye odaklı çalışmaktadır.

SEM Arama Motoru Pazarlaması

Markanızı dijital dünyanın en etkili pazarlama alanlarından biri olan, arama motorlarının en üst sıralarına yükseltiyoruz.

Dijital Medya Reklam Verme

Çoklu dijital kanallar kullanımı ile internet kullanıcılarının %90’ına ulaşma imkanımız sayesinde web sayfanızın ve sosyal medya araçlarınızın trafiğini ciddi anlamda yükseltiyoruz.

Dijital Raporlama

Haftalık, aylık, 6 aylık ve yıllık dijital pazarlama çalışmalarının optimizasyon için analiz raporlamaları hazırlıyoruz.

İçerik Oluşturma

Pazarlama hedefleriniz doğrultusunda, içerik pazarlama konusundaki en önemli husus olan doğru ve faydalı mesajları vererek zengin ve farklı yayınlara özel içerik yaratıyoruz.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Dijital Pazarlama Danışmanlığı kapsamında, yeni hayata geçmeyi veya yenilenmeyi planlayan kurumlara şirket sektör, vizyon, misyon ve hedef kitleye göre kurumsal kimlik ve logo tasarımları hizmeti veriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya ekibimiz hizmet verdiğiniz sektöre ve hedef kitlenize uygun bir çizgide dijital dünyada markanızı doğru şekilde konumlandırarak günün her anında faal olan bu platformlarda ki yüzünüz olarak potansiyel müşterilerinize erişmenizi ve sizinle iletişime geçmelerini sağlıyoruz.

Web & E-Ticaret Site & Blog & Mobil Uygulama ve Tasarımı

Dünyanın herhangi bir yerinden dilediğiniz herkese verebileceğiniz bu kartvizit, firmanızın dijital tabelası olmaktadır. Deneyimli yazılım ekibimiz ile hedef kitlenize ve dönemin trendlerine uygun, kullanıcı dostu bir ara yüzle firmanızın online dünyada da müşteriyle arasındaki bağı kuruyoruz.

SAYILARLA BİZ


40
MÜŞTERİ

55
PROJE

10
FAALİYET ALANI

24
DENEYİM YILI

Dijital pazarlama, insanlığın ve teknolojinin kesişme noktasındadır. Önemli olan ihtiyaçları anlamak, teknolojik araçları verimli bir şekilde kullanarak etkileşim kurmak ve ilişkiler inşa etmektir.

Davıd Alston - Founder Marketswell Solutions

REFERANSLARIMIZ

  • Evranos Yapı
  • CP Investments
  • CP Technology Development
  • CP FT Institude
  • prosoftvrson
  • enterkonson
  • archersonson