About Tree

HAKKIMIZDA

Cognitive; COGITO PARK & CO Investments çatısı altında birey ve kurumların dijital mecralarda hedeflerine ulaşmalarını kolaylaştırmayı amaçlayan yeni nesil dijital medya yönetim şirketidir. Kullandığı inovatif enstrümanlar aracılığıyla pazarlama faaliyetlerinin teknolojik araçlar ile en etkin şekilde yönetilmesini ve hedef performans bazlı ölçümlenmesini sağlar.

Cognitive; vizyoner ve deneyimli ekibi ile pazarlama ve iletişim dünyasındaki yeni trendleri takip ederek birey ve kurumların marka hedefleri doğrultusunda, internet satış kanallarını güçlendirerek, bilinirlik odaklı pazarlama anlayışı ile müşteri kitlesini arttırarak satış ve karlılığı önemli ölçüde yükseltmeyi hedefleyerek hizmet vermektedir.

BİZ KİMİZ

COGITO PARK & CO Investments farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerine elektronik para & ödeme sistemleri kuruluşu, varlık yönetim şirketi ve yatırım şirketlerinin de yer aldığı ekosistem dahilinde Teknopark İstanbul ve üniversite iş ortaklığında teknoloji, finans, hukuk, kurumsal yönetim, risk yönetimi, iç sistemler ve dijital pazarlama alanında hizmetler sunmaktadır. Alanımızda en iyi marka olma vizyonu ile müşterilerimiz, çalışanlarımız ve faaliyet gösterdiğimiz çevreler için daha nitelikli bir iş hayatı oluşturmayı hedefliyoruz.

Paydaşlarımızın COGITO PARK & CO Investments’a duyduğu güveni sürdürülebilir kılma hassasiyetimiz temel değerlerimizi oluşturmaktadır.

Misyonumuz; itibarımız, vizyonumuz, kurum kültürümüz ve yürüttüğümüz faaliyetlerde ortaya koyduğumuz tartışma götürmez farklılığımız nedeniyle üst düzey yeteneklerin ve tüm sektör ve iş fonksiyonlarına yönelik uluslararası standartlar doğrultusunda ürettiğimiz hizmet yelpazemiz nedeniyle müşterilerimizin birinci tercihi olmaktır.

SAYILARLA BİZ


40
MÜŞTERİ

55
PROJE

10
FAALİYET ALANI

24
DENEYİM YILI